MyWay - przedsięwzięcie, które powstało, by w bardzo konkretny sposób pomóc osobom kończącym pewien etap edukacji muzycznej w ich promocji na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej. Jest to Fundacja skupiająca się na wyposażaniu swoich podopiecznych w narzędzia ułatwiające profesjonalny początek kariery. „Młodzi muzycy na starcie nie zawsze dysponują wiedzą, jak przygotować portfolio, zaprezentować swoje umiejętności, budować wizerunek, a tym samym zwiększyć swoje szanse, by być zauważonym i skrócić dystans do rozpoczęcia kariery” – mówi Adam Górko.

Setki młodych ludzi kończą co roku uczelnie artystyczne i konserwatoria muzyczne. O czym skrycie marzą lub otwarcie mówią? O karierze... Chcą występować w najlepszych salach koncertowych, przed wyjątkową publicznością. Wiedzą, że potrzeba do tego talentu, ciężkiej pracy i zapewne odrobiny szczęścia. Zadają sobie też pytanie jak to zrobić krok po kroku, by zwiększyć swoje szansę na realizację marzeń, zamierzeń zawodowych, planów artystycznych? Jak odnaleźć się w rzeczywistości, w której nie wystarczy chcieć i być utalentowanym, trzeba jeszcze umieć odpowiednio się zaprezentować, a mówiąc językiem wszechobecnego marketingu „dobrze sprzedać”? 

Dlatego "MyWay" dba kompleksowo o swoich podopiecznych, uwzględniając ich charakter, talent, osobowość oraz potencjał artystyczny. Rocznie swoją opieką Fundacja obejmuje kilka osób wyłonionych w procesie rekrutacji. Finaliści będą współtworzyć narzędzia, dzięki którym powstanie ich profesjonalne portfolio:

-       sesja nagraniowa w studio

-       wydanie płyty z materiałami demo

-       krótki film prezentujący wykonawcę

-       strona internetowa w języku polskim i angielskim

-       życiorys w języku polskim i angielskim

-       profesjonalna sesja fotograficzna

Podopieczni zostaną też wyposażeni w przydatną wiedzę, dzięki następującym szkoleniom i treningom:

-       trening personalny z coachem według specjalnie przygotowanego programu, który obejmuje m.in. aspekty wzrostu zaufania do siebie i swoich możliwości, lepszego poznania siebie, swoich systemów motywacyjnych i przekonań, wzrostu świadomości własnego wpływu na karierę oraz lepszego funkcjonowania w roli muzyka w obecnych warunkach gospodarczych

-       szkolenie z autoprezentacji oraz podstawowej komunikacji z mediami

-       szkolenie w zakresie praw autorskich i finansów

-       szkolenie z zarządzania stroną internetową

 

Wejdźcie na stronę Fundacji "MyWay"by dowiedzieć się m. in. o tym jak zostać jej podopiecznym. Składanie aplikacji rusza już 15 listopada!